Menu

Pytanie dnia!

Chore dziecko, a przyjmowanie leków

Czy wasze dzieci chętnie przyjmują lekarstwa? Czy podanie kropli do nosa to nie jest problem, czy też kończy się płaczem i krzykami? A jak jest z syropami? Jak sobie radzicie, kiedy dziecko nie chce przyjmować leków? Z jednej strony wiemy, że podajemy leki dla dobra dziecka, z drugiej serce pęka, kiedy musimy dziecko zmusić. Napiszcie jak sobie radzić z opornym pacjentem.

Ania
 1652  6

Odpowiedzi

renata29
Jak na razie młody uwielbia przyjmować leki :) Czy to syrop czy krople do nosa zawsze jest chętny i chce jeszcze :)
Nula139
Nie mamy na razie z tym problemu,oby tak pozostało.
amalka
Właśnie od rana to przerabiamy :( Krzysio coś "złapał"...

Jeszcze niedawno, podanie jakiegokolwiek leku wiązało się ze stresem i płaczem. Na widok dozownika do syropów Krzysio krzyczał, chował się, zasłaniał buzię... Gdy już udało się nam podać mu lekarstwo, mały prowokował wymioty i trzeba było zaczynać od początku. Ganialiśmy po kolejne recepty bo syrop miast starczyć na 6 dawek, starczał na 3... Szczęśliwie minęło i w tej chwili nie mamy już z małym pacjentem kłopotów. Chętnie przyjmuje leki. Niektóre tak mu smakują, że udaje kaszel i prosi o syropek :)
daryjka87poznan
U mnie zawsze konczy sie to płaczem, moja corka nienawidzi przyjmowac lekarstwa. Na szczescie rzadko mi choruje.
irekzboralski
jeżeli chodzi o syropy to nie ma żadnego problemu..gorzej z tabletkami,bywa,że ktoś trzyma Mikołaja ale On i tak wypluje więc proszę lekarkę o leki w zawiesinie w ostateczności zastrzyki żeby zadziałało.
smerrfetka
no u mnie był problem z przyjmowaniem antybiotyków,ileż ja sie musiałam nagadac by wzieła,zawsze był płacz,krzyk,ale mimo to nie było sytuacji by nie wzieła,po prostu ona tak ma najpierw musi popłakać a później bierze.ALE od kąd nauczyła sie łykać tabletki to normalnie dla mnie wieeeelkie zbawienie,UWIELBIA TERAZ PRZYJMOWAĆ LEKI,....

Unable to define the environment.

Unable to locate your environment configuration file.

Missing environment variables.

Database Error

Error establishing a database connection

Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.