Menu

Pytanie dnia!

Jak wspomóc laktację

Kilka dni temu w jednej z gazet pojawił się artykuł odnośnie picia piwa karmelowego, które rzekomo wspomaga laktację. Co ciekawe w artykule poruszono kwestię tego, że to położne m.in. jednego ze stołecznych szpitali zachęcają do spożywania właśnie tego piwa, kiedy występują problemy z laktacją. Co o tym sądzicie i jakie były wasze sposoby na poprawienie laktacji. Podzielcie się swoim zdaniem i doświadczeniem z innymi mamami.

Ania
 2779  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie Odżywianie laktacja karmienie piersią piwo karmelowe

Odpowiedzi

jolkabt
Herbatki mlekopędne z Herbapolu, picie dużych ilości wody i kawy zbożowej..
daryjka87poznan
Dla mnie najlepszą metoda na laktacje jest BAWARKA!!!!!
monia2156
ja bałam się gazowanych napojów, a raczej kolki u dziecka po nich. Miałam nawały pokarmu przy obydwu synach ale najwięcej mleka miałam po wodzie, której musiałam momentami unikac
Edytka85
Bawarka i piwo Karmi
kimmi22
ja pilam herbatke ktora wspomagala laktacje. myslalam ze to nic nie daje ale dawalo naprawde duzo.

pozdrawiam.
babooshka
Nawet domyślam się z którego szpitala te "super" informacje. Tam gdzie ja rodziłam, lekarka zadała pytanie jednej z matek (która własnie to piwko miała postawione na stoliku) :"a potrzeby jest pani dziecku (noworodkowi) alkohol do rozwoju?".
Najlepszą metodą jest częste picie wody, herbatek fito-mix i innych tego typu, nie uważam by karmi było wartościowym napojem pod tym względem..
xkasiulax
piwoo
truska
tez bym sie pod tym podpisala, karmi pomoglo, bawarka i duza ilosc wody. wszystko sprawdzone i polecone, tak wiec tez teraz moge zarekomendowac
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.