Waga dziecka

W naszym serwisie znajdziesz wiele ciekawych pytań i odpowiedzi dotyczących wagi dziecka

Poradnik

Waga dziecka (2-10 lat)

Chciałabyś upewnić się, że waga Twojego dziecka jest odpowiednia do jego wieku? Zapoznaj się z tabelą przygotowaną przez Światową Organizację Zdrowia i sprawdź, czy waga dziecka jest prawidłowa.

Nadwaga u dzieci - jak jej zapobiegać

Zdrowe żywienie i aktywność fizyczna - to znany nie od dziś klucz do sukcesu, aby nadwaga u dzieci odeszła w zapomnienie. Powiedzieć łatwo, ale trudniej zrealizować. Wielu rodziców na pewno zastanawia się, jak sprawić, aby nadwaga u dzieci nie była...

Nadwaga a pragnienie dziecka

Nadwaga jest chorobą cywilizacyjną i coraz częściej także powodem niepłodności kobiet. Jaki wpływ ma nadwaga na Twoją płodność, przebieg ciąży oraz nienarodzone dziecko, dowiesz się, po przeczytaniu tego artykułu.

Niemowlę rośnie i przybiera na wadze

Gdy niemowlę rośnie i zwiększa się jego waga, wielu rodziców nie może oprzeć się pokusie porównywania swojego maleństwa z innymi dziećmi w tym samym wieku. Nie jest to jednak zbyt dobrą praktyką, gdyż każde dziecko jest inne. Dowiedz się, jak niemowlę rośnie i...

Pytania

Waga dziecka - Czesi dziewczyny mój synek wazy 2600 czy to mało czy dużo a do porodu zostało nie wiele odpiszcie bo się martwię buziaki :) bo lekarz powiedział ze mało :( boje sie.
27 Odpowiedzi
waga dziecka - dziewczyny czy wiecie jaka jest prawidlowa waga niemowlat w 7 miesiacu???szczegulnie chlopcy
14 Odpowiedzi
WAGA DZIECKA - WITAM WSZYSTKIE MAMY!!! mam pytanie Ile ważą wasze skarby i ile maja miesiecy i cm? moj syna ma 16 miesiecy wazy 11.300g i wydaje mi sie on bardzo chudziutki a jak to jet u was?
24 Odpowiedzi
Waga dziecka - Ile ważyły wasze dzieci w wieku 10 miesięcy? Tak mniej więcej...
7 Odpowiedzi
waga dziecka w 38 tyg- - Ja mam jeszcze pytanie o wage dziecka.Lekarz powiedzial ze moja niunia bedzie malutka, to znaczy w 38 tyg wazyla 2675.Dlugosc kosci udowej wynosila 70 mm,,czy to duzo czy malo???jakie rozmairy powinno miec dziecko w 38 tyg.prosze o odpowiedzi i z gory dziekuje wszystkim!!
11 Odpowiedzi
małe pytanko - mam pytanie ile wasze dzieciaczki ważą bądź ważyły kiedy miały 3 mc?? mój synuś waży 8kg z tym że jest dość spory... kiedy go urodziłam mierzył 58 cm teraz będzie miał około 76...
21 Odpowiedzi
waga - ile powinno wazyc 3 miesieczne dziecko
12 Odpowiedzi
waga - czesc mamuski jaka powinna byc prawidłowa waga dziecka 6 miesiecznego (dziewczynki)
4 Odpowiedzi